Camelot a Clea Afrodita

20.10.2012 09:20

Odešli  s novými majiteli taky a zůstal nám jenom Caesarek, ten u nás chvíli ješte pobude, jeho majitel si po něj přijede až o 2 týdny.

Tak se z něho těšíme. Caesar, jak zůstal sám, se stále dožaduje naší pozornosti a pohlazení. Za odměnu nám krásně vrní. Maminka Cleopatra je trošku smutná, ale popravdě řečeno, si oddechne. Ty větší koťata jí už unavovaly. No a teď si odpočine delší dobu, protože musí mít přestávku v krytí, ať se nám kočička zregeneruje. Takže další koťátka asi až o rok.

S Camelotem plánuje jeho majitel výstavy, co nás těší, je to krásný urostlý kocourek, se svetlejším modrým odstínem a dobrou kvalitou srsti. Při přejímce vážil 2 kg, co je na 3-měsíční kotě nadprůměr.

Clea Afrodita byla prodána na chov do chovné stanice CVIRN, ke své babičce  Aténce/ naše Cleopatra je její dcera/. Clea Afrodita je velice podobná své mamince, má její tvář, a podle vzrůstu/ včera měla 1840g/ má našlápnuto na velikost své matky. Doufáme, že babička Aténa spozná své geny a vezme ji pod svou ochranu, než si v novém prostředí zvykne.

Zatím je tady pro naše potěšení  Caesar, ten už teď váží 2150 g.  Prostě Caesar.