Naše první očkování

05.04.2012 19:36

sme přežili  2.4.2012. Do klícky doma jsme vlezli naivní, že je to jen další hra. Pak jsme  cestou v aute znejistěli, ale stále jsme netušili, oč jde. Na stole u pana veterináře už přihořívalo. Ještě že se to všechno událo rychle a velmi malinkou jehličkou. Ani jsme nepípli, i když strach byl veliký. Pak cestou domů v kleci jsme hleděli na svůj personál vyčítavými očíčkami, jak jsme nejvíce dovedli, proč? Proč jste nám udělali takový podraz! Doma jsme vyběhli z klece a roztáhli jsme se po celém domě, spokojeni, že už nás nic zlého nečeká. Za odměnu jsme výdatne povečeřeli dobré hovězí masíčko.  A už je všechno zapomenuto.

Další dny proběhly obvykle, paní jsme stáhli na zem kabelku a vysypali z ní  všechny věci,   pánovi jsme roztahali ponožky - když si je neuklidí sám,  my to za něj rádi uděláme, roztáhli jsme všechny igelitky, sáčky,  shodili ze stolů všechny mobily.

Dnes se hrajeme s Kubem, to je náš parťák, občas sice jde na nervy, ale jinak  je s ním sranda. Zvykne si nás k sobě zabalit do deky a my ho škrábene a koušeme a on se chechtá a píská,  jako my. Když se unavíme, tak se k němu přitulíme a spokojeně usneme.