První očkování

13.10.2011 13:14

Už to máme za sebou. Včera odpoledne jsme si zamluvili veterináře a pak následovala krátká příprava na cestu - nechala jsem koťatům v pokoji otevřenou klícku, aby se s ní seznámila. Vlezla do klece, vylezla z klece  a znovu to samé. Jakmile jsem je tam dala všechna a zavřela dvířka, začala hlasitě a úpěnlivě protestovat, no prostě chtěla ven . Bylo mi jich líto, ale co se dá dělat, všichni jsme to jejich škemrání museli vydržeť.

Paní doktorka nám potvrdila dobré zdraví i pohlaví koťat - je to správně, jsou to 4 kočičky a jeden kocourek. Koťátka se pak osmělila a dostala všechna po jednom štípanci pod kůži. Držela se statečně, byla trošku zaražena a cestou domů byl vetší klid. Doma zase s nebývalou energií vyrazila z klece, proběhla celý byt a pak se šlo jísť. A jak jim chutnalo! Dobré čerstvé kuřecí masíčko, za chvíli v nich zmizelo. Zdá se, že je nepohoda při očkování správně bojovně naladila, pak se všechna začala prát. A to už byl jiný pískot.

Ještě před očkováním jsem je odvážila. Takže ARAGORN: 1040g,  ARTEMIS: 940g, ALICE: 920g, ARWEN: 910g, a AVRIL: 870g.

Kočička Artemis je rezervovaná, zatím je zamluvená ješte jedna kočička - pravděpodobně Arwen, ještě máme volné 2 kočičky a jednoho kocourka.