Cíl založit chovalteskou stanici koček datujeme do roku 2005, kdy jsme se rozhodovali pro koupi kočičky. Do dlouhém vybírání jsme se rozhodli pro kartouzskou kočku, která  svou povahou i vzhledem vyhovuje celé naší rodině, teda hlavně dětem.

V roku 2006 jsme si donesli  jako 3-měsíční koťátko naši CLEOPATRU Cvirn. Vyrostla, bylo jí smutno a v roku 2008 jsme si na dovolené v Itálii  zašli do Florencie a jsme si našeho krycího kocourka ORFEA del Sogno blu.

Bohužel, naše původní kočička Cleopatra už není s námi, tak  místo ní k Orfeovi  přišla  její vnučku Chloe Channel Cvirn, která teď s Orfeem tvoří chovný pár.

Jsme členem Sdružení chovatelů koček ČR,  konkrétně v ZO Praha 4, a tím jsme i členem FIFE.

Naše kočky mají přístup po celém bytě, jsou rovnoprávnými členy naší rodiny. Tedy vyžadujeme od nich respekt vůči nám, dospělým, ale znáte to: pes akceptuje člověka jako svého pána, ale kočky nás mají za svůj personál. A my jim jejich kočičí řád světa nerušíme.

Případné zájemce o koupi čistokrevného kartouzského koťátka vítáme. Koťátka z našeho chovu jsou 3x odčervena, 2x zaočkována a s očkovacím průkazem. Pro pevnou rezervaci obvykle požadujeme zálohu 3 500,- Kč, zbylých 6 500,- Kč se doplácí až při předání. Při koupi dostávají s sebou ještě průkaz původu, očkovací průkaz a kupní smlouvu.