Cíl založit chovalteskou stanici koček datujeme do roku 2005, kdy jsme se rozhodovali pro koupi kočičky. Do dlouhém vybírání jsme se rozhodli pro kartouzskou kočku, která  svou povahou i vzhledem vyhovuje celé naší rodině, teda hlavně dětem.

V roku 2006 jsme si donesli  jako 3-měsíční koťátko naši CLEOPATRU Cvirn. Vyrostla, bylo jí smutno a v roku 2008 jsme si na dovolené v Itálii  zašli do Florencie a koupili jsme našeho krycího kocourka ORFEA del Sogno blu.

Plánovali jsme za nich společné koťátka, ale zřejmě zde platí, že "co je v domě, není pro mně". Cleopatru jsme proto dali nakrýt DINEM Bohemia Indigo. Napříště uvidíme. 

Jsme členem Sdružení chovatelů koček ČR,  konkrétně v ZO Praha 4, a tím jsme i členem FIFE.

Naše kočky mají přístup po celém bytě, jsou rovnoprávnými členy naší rodiny. Tedy vyžadujeme od nich respekt vůči nám, dospělým. Ale znáte to: pes akceptuje člověka jako svého pána, ale kočky nás mají za svůj personál. A my jim jejich kočičí řád světa nerušíme.

 

Naši uživatelé

Prohlídnout si naše stránky  zveme  milovníky koček všeho druhu a případné zájemce o koupi čistokrevného kartouzského koťátka.

Koťátka z našeho chovu jsou 2x odčervena, zaočkována a s očkovacím průkazem.

Při koupi dostávají s sebou ještě průkaz původu a kupní smlouvu.